_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Zielono w Business Garden Warszawa

Vastint 250x167 - Zielono w Business Garden Warszawa Vstint 2 250x167 - Zielono w Business Garden WarszawaDobiega końca najnowsza, a jednocześnie jedna z bardziej nietypowych realizacji – rearanżacja lobby 5 budynków w kompleksie biurowym  Business Garden Warszawa, na zlecenie Vastint Polska.

 

 

 

Praca nad realizacją w ramach usługi design & build rozpoczęła się od opracowania projektu wykonawczego, przy ścisłej współpracy z uznanym londyńskim studiem turnerbates Design & Architecture, odpowiedzialnym za nową koncepcję całego założenia.

 

Koncepcja stanowi nową jakość w stosunku do obecnych na rynku rozwiązań i współgra z duchem innowacyjności i gościnności kompleksów Business Garden. Obok zielonych ogrodów, wspólna przestrzeń recepcyjna będzie cechą wyróżniającą parki biznesowe.

 

Wstępnym założeniem projektu było stworzenie nieformalnych, wygodnych i relaksujących stref w obrębie lobby, które zachęcą odwiedzających do dłuższego przebywania w przestrzeni. Recepcja to obecnie nie tylko miejsce, z którego pracownicy korzystają w drodze do swoich biur, ale także punkt spotkań, współpracy i odpoczynku.

 

Idea stworzenia przyjaznych przestrzeni o nieformalnym charakterze, została osiągnięta przez zastosowanie naturalnych materiałów: drewno, beton, tkaniny, oraz odpowiednich elementów wystroju: drewniane panele dekoracyjne, wygodne kanapy czy ażurowe regały wystawowe, wyprodukowane na indywidulane zamówienie przez lokalnych rzemieślników. Zastosowano też nowe oprawy zapewniające nastrojowe oświetlenie poszczególnych stref z możliwością sterowania.

 

Mimo wspólnego dla wszystkich lobby stylu wzorniczego, wygląd przestrzeni w pozostałych czterech budynkach Business Garden Warszawa będzie się od siebie różnił detalami kolorystycznymi i elementami wystroju, jak chociażby dzieła sztuki, książki i wykonane na zamówienie naścienne instalacje malarskie. Poszczególne recepcje będą miały także odmienny układ funkcjonalny, uzależniony od wielkości i planu piętra.

 

beylikdüzü escort