_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Wymiana wykładzin w biurze. Nie ma się czego bać!

Wykładziny biurowe są narażone na bardziej intensywne użytkowanie niż te, które leżą w domach. W dużych biurach pracuje kilkadziesiąt, a nawet kilkaset osób, które codziennie przemierzają korytarze, aby załatwiać bieżące sprawy. Czasami na wykładzinę rozlewa się upuszczona przypadkiem kawa lub herbata, w zimie z kolei mogą pojawiać się plamy z błota i inne zabrudzenia. Nic więc dziwnego, że wykładziny biurowe raz na jakiś czas trzeba wymienić. Wbrew pozorom nie jest czynność, przez którą trzeba wstrzymać działalność firmy na kilka dni!

Lewarowanie mebli

Przede wszystkim należy sobie zdać sprawę z tego, że to nie sam proces wymiany wykładziny jest problematyczny, ale usuwanie mebli z pomieszczenia, w którym ma nastąpić wymiana. Dlatego też w naszej firmie wdrożyliśmy specjalny system lewarowania mebli, dzięki któremu wyposażenie biura nie musi być wynoszone poza jego obręb. Nasi pracownicy mogą dostać się do każdego kawałka wykładziny w ciągu kilku chwil, a czas wymiany danego fragmentu można policzyć w minutach. Dla pracowników proces wymiany jest prawie niezauważalny, nie muszą oni na dłużej odrywać się od swoich obowiązków.

Wykładziny w płytkach

Produktem, na który decyduje się coraz więcej firm, są wykładziny w płytkach. Dzięki niemu wymiana wykładzin w biurze odbywa się jeszcze sprawniej. Wykładziny modułowe są równie trwałe, jak zwykłe, lecz cechują się większą funkcjonalnością. Pozwalają na stworzenie wielu ciekawych aranżacji,  a podczas ich montażu generuje się o wiele mniej odpadów. Wykładziny w różnych kolorach, rozmiarach i fakturach można ze sobą łączyć, dzięki czemu udaje się w prosty sposób wykonać projekty niemożliwe do osiągnięcia przy użyciu zwykłych wykładzin. Małe moduły wykładzin umożliwiają łatwą wymianę zabrudzonych części, a prostota i szybkość montażu sprawiają, że wymiana wykładziny odbywa się tempie ekspresowym. Wykładziny w płytkach są projektowane głównie z myślą o biurowcach, dlatego też spełniają ich nietypowe wymagania.

Wykorzystaj AI do maksymalizacji zysków z Neoprofit AI – przyszłość handlu.