_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Strefa wejściowa w budynku R34 (dawniej BTA Office Center)

Maj 2012 r. Biurowiec R34 mieści się przy ulicy Rzymowskiego 34 w Warszawie. Do tej pory znany był pod nazwą BTA Office Center. Między listopadem 2011 a majem br. trwały prace aranżacyjne i remontowe dotyczące holu wejściowego w budynku.

Za prace na powierzchni ok. 175 m kw. odpowiedzialna była firma Interbiuro Sp. z o.o. Prace, których podjęło się Interbiuro obejmowały: wykonanie od koncepcji aranżacji wnętrza przez projekt wykonawczy, aż do realizacji przebudowy przestrzeni. Na efekt końcowy złożył się montaż działowych ścian przeszklonych i gipsowo-kartonowych, montaż drzwi, ułożenie grafitowych posadzadzek, montaż fornirowanych okładzin ściennych, zamontowanie sufitów podwieszanych, modernizację instalacji oświetleniowej, logicznego, elektrycznej oraz  wentylacyjno- klimatyzacyjnej.
W zaprojektowanych lobby wyznaczono część recepcyjną i wypoczynkową oraz wyposażono je w wygodne, funkcjonalne meble wypoczynkowe, a także  ladę recepcyjną o ciekawym unikalnym kształcie – mówi architekt Marta Sobczak z działu architektonicznego Interbiuro, autorka projektu aranżacji – biomorficzne kształty dobranych mebli( lady recepcyjnej) oraz konstrukcja sufitu nadają wnętrzu spójny i nowoczesny charakter. Dzięki zastosowaniu intensywnego zielonego koloru koncepcja wnętrza zyskuje na lekkości i przestronności. Nowa kolorystyka bezpośrednio nawiązuje do kolorów zastosowanych na elewacji budynku, systemu identyfikacji oraz mebli – dodaje.
Ze zmianą nazwy budynku wiąże się również nowe logo biurowca. Wraz z tablicą informacyjną, również zostało ono zaprojektowane przez firmę Interbiuro – śmiały pomysł – zastosowanie fototapety jako tła dla tablicy najemców ożywił wnętrze, bardzo przypadł do gustu najemcom budynku – komentuje architekt Marta Sobczak.
Prace remontowe holu wejściowego w R34 prowadzone były w normalnie funkcjonującym budynku co było dla firmy wyzwaniem. Podczas tego typu zleceń należy zadbać o całe zaplecze logistyczne tak, by nie utrudniać pracownikom swobodnego dostępu do ich pomieszczeń. Więcej zdjęć w zakładce – Realizacje
Wykorzystaj AI do maksymalizacji zysków z Neoprofit AI – przyszłość handlu.