_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Rozbudowa biura w Platinium Business Park

P70527 073810 250x187 - Rozbudowa biura w  Platinium Business ParkW kwietniu rozpoczęliśmy prace aranżacyjne biura firmy Simon Kucher & Partners.

Najemca, który na budynku Platinium Business Park I do tej pory użytkował powierzchnię 300m2 postanowił rozbudować swoje biuro o dodatkową powierzchnię 270m2, tym samym tworząc bardziej funkcjonalną i wygodniejszą w użytkowaniu przestrzeń.

 

I etap prac obejmował dostosowanie dobieranej powierzchni najmu pod potrzeby Klienta. Wiązało się to ze zmianą układu pomieszczeń i wydzieleniem jednej dużej sali konferencyjnej, która dzięki zastosowaniu ściany mobilnej pozwoli na wydzielenie dwóch mniejszych salek. Na całej powierzchni została położona nowa wykładzina dywanowa, na ścianach powieszono fototapety oraz lustra aby poszerzyć wizualnie długi i wąski korytarz a wszystkie przeszklenia zyskały nowe verticale. Łazienki zostały odświeżone poprzez wymianę nowych płytek ściennych i podłogowych a także fototapet dobrze korespondujących z użytymi materiałami wykończeniowymi. Kuchnia również uległa małej metamorfozie dzięki nowej wykładzinie PCV imitującej drewno,  dołożenie blatu barowego wraz z fotelami oraz zastosowaniu oświetlenia dekoracyjnego.

 

II etap rozpoczęliśmy w drugiej połowie maja. Jest to praca na tz. Żywym organiźmie  tzn. że małymi etapami podczas prac nocnych i weekendowych odświeżamy istniejące gabinety oraz przebudowujemy kilka stref istniejącego biura. Dla całego biura dostarczane będą nowe meble pracownicze i wypoczynkowe dla strefy gości i relaksu.

 

Realizacja tego projektu objęta jest koniecznością dostosowania się do wymogów certyfikacji LEED, o którą stara się Zarządca budynku dla całego kompleksu Platinium Businees Park.

Zakończenie całości prac przewidziane jest na drugą połowę czerwca.

 

Wykorzystaj AI do maksymalizacji zysków z Neoprofit AI – przyszłość handlu. beylikdüzü escort