_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Rearanżacja na Saskim Point

Czerwiec 2012 Ponad cztery miesiąc  trwały prace  związane z przebudową biura dla najemcy Chartis w budynku Saski Point.
Przebudowa obejmowała powierzchnię ponad 1200m2 w pełnym zakresie prac wraz z kompletem łazienek. Wykonana została całkowicie nowa aranżacja biura wraz z dostawą nowych ścian G/K, ścian szklanych oraz ścian mobilnych.

Przy okazji przebudowy zmodernizowane zostały wszystkie instalacje – wentylacja, klimatyzacja, elektryka, sap, dso oraz  instalacja tryskaczowa.
Po re-aranżacji  wnętrze biura Chartis zyskało nie tylko  na  funkcjonalności i ergonomii. Kolorystyka ścian, wykładzin, oryginalne tapety i fototapety odświeżyły  i uatrakcyjniły całą powierzchnię biurową.
Całość prac remontowych została podzielona na 6 etapów i prowadzona  była na tak zwanym „żywym organizmie” , równolegle z funkcjonującym cały czas biurem Chartis
Etapowanie, odpowiedni harmonogram oraz współpraca najemcy i  ekip Interbiura, które  zadbały o całe zaplecze logistyczne, nie utrudniły pracownikom firmy swobodnego dostępu do pomieszczeń biurowych. Całe przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem.
Wykorzystaj AI do maksymalizacji zysków z Neoprofit AI – przyszłość handlu. beylikdüzü escort