Rearanżacja na Saskim Point

[thumbnail src=”https://interbiuro.pl/wp-content/uploads/2014/07/img_41-134×134.jpg”]Czerwiec 2012 Ponad cztery miesiąc  trwały prace  związane z przebudową biura dla najemcy Chartis w budynku Saski Point.
Przebudowa obejmowała powierzchnię ponad 1200m2 w pełnym zakresie prac wraz z kompletem łazienek. Wykonana została całkowicie nowa aranżacja biura wraz z dostawą nowych ścian G/K, ścian szklanych oraz ścian mobilnych.

Przy okazji przebudowy zmodernizowane zostały wszystkie instalacje – wentylacja, klimatyzacja, elektryka, sap, dso oraz  instalacja tryskaczowa.
Po re-aranżacji  wnętrze biura Chartis zyskało nie tylko  na  funkcjonalności i ergonomii. Kolorystyka ścian, wykładzin, oryginalne tapety i fototapety odświeżyły  i uatrakcyjniły całą powierzchnię biurową.
Całość prac remontowych została podzielona na 6 etapów i prowadzona  była na tak zwanym „żywym organizmie” , równolegle z funkcjonującym cały czas biurem Chartis
Etapowanie, odpowiedni harmonogram oraz współpraca najemcy i  ekip Interbiura, które  zadbały o całe zaplecze logistyczne, nie utrudniły pracownikom firmy swobodnego dostępu do pomieszczeń biurowych. Całe przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem.

interbiuro has written 355 articles