_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Projektowanie wnętrz biurowych – meble do nieformalnego biura

Zgodnie z modą, która przyszła do nas z zachodu, coraz częściej właściciele firm decydują się na aranżację powierzchni biurowej w systemie open space. Jest to przede wszystkim duża oszczędność – tego typu system nie generuje dodatkowych kosztów związanych z dzieleniem jednego, wielkiego pomieszczenia na kilka lub kilkanaście mniejszych pokoi. To rozwiązanie ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników.

Wizja stłoczenia kilkudziesięciu osób w jednym, wielkim pokoju według wielu nie ma nic wspólnego z pracą w komfortowych warunkach. Jednak stworzenie takowych możliwe jest nawet w systemie open space – na ratunek przychodzą tu ścianki działowe.

Istnieją różne rodzaje ścianek, których zadaniem jest podzielenie wielkiej przestrzeni biurowej na mniejsze strefy, wyznaczające pracownikom ich „półprywatne” miejsca pracy. Oparte są one na szerokiej gamie połączonych ze sobą profili aluminiowych o różnym wypełnieniu, co umożliwia realizację dowolnych projektów na bazie płyty meblowej, szkła czy tapicerki. Charakterystyczną cechą ścianek działowych są modułowość oraz możliwość ich szybkiego montażu i demontażu.

Jeśli szukacie najbardziej ekonomicznego rozwiązania do biura, powinniście postawić na ścianki z płyty meblowej – to rozwiązanie ma swoje minusy, jednak pozwoli na wygodny podział powierzchni biura przy niewielkich kosztach.

beylikdüzü escort