_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Projekty koncepcyjne

Projekt koncepcyjny to pierwszy etap danej realizacji.
Koncepcja jest odpowiedzią na zapotrzebowanie i oczekiwania estetyczne klienta. Rolą projektu koncepcyjnego jest przedstawienie głównej idei przyświecającej architektowi w procesie tworzenia space planu powierzchni biurowej lub innego rodzaju przestrzeni.

Projekty koncepcyjne biur i innych pomieszczeń

Przygotowujemy projekty koncepcyjne wnętrz biurowych, które są starannie dopracowane zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Celem naszych projektów koncepcyjnych jest wykreowanie przestrzeni biurowej nowoczesnej i dobrze zagospodarowanej, a tym samym sprzyjającej twórczej pracy. Posiadając wieloletnie doświadczenie w projektowaniu biur i innych powierzchni użytkowych oraz komercyjnych, jesteśmy w stanie przygotować projekty dostosowane do indywidualnych oczekiwań Klienta. Zapraszamy do współpracy!

Hol Chałubińskiego 8 w biurowcu Oxford Tower

Główną wytyczną do projektu było uporządkowanie poszczególnych funkcji strefy wejściowej .Przyjmując, że podstawową funkcją będzie strefa recepcji, wypoczynki oraz kawiarnia.
Architekt zdecydował się pozostawić wiele spośród obecnie wykorzystanych materiałów. Kamień zastosowany na posadzce, szklany świetlik oraz aluminiowe panele osłaniające słupy konstrukcyjne, które nadal, pomimo upływu czasu, są w dobrej kondycji.

Goldplace w biurowcu Atrium Centrum

Projekt koncepcyjny biura coworkingowego, który został zrealizowany w budynku Atrium Centrum.

Biuro zostało zaprojektowane na potrzeby pracy w systemie najmu stanowisk pracy lub pojedynczych pokoi biurowych. W tym sposobie pracy przedsiębiorcy czy indywidualni freelancerzy, dzielą przestrzeń biurową, zajmując się własnymi zadaniami. Inspirując się kolorami logo klienta, architekt w wystroju wnętrza połączył kolor złoty z drewnem i czernią, całość wypełniając dużą ilością naturalnej zieleni.

CPI w biurowcu Central Tower

Architekt na zlecenie Spółki CPI przygotował projekt koncepcyjny, projekt wykonawczy a następnie uczestniczył w realizacji inwestycji prowadzonej przez firmę INTERBIURO. Przed realizacją, klientowi zostały przedstawione wizualizacje, które posłużyły jako wzorzec przy zamówieniach produktów i wyposażania przestrzeni biurowych

Baxter Centrum Edukacyjne w Nordic Park

Projekt – CONCEPT DESIGN i realizacja Centrum Edukacyjnego dla międzynarodowej firmy medycznej. Zakres projektu obejmował część recepcyjną, sale szkoleniowe, pokoje konsultacyjne, toalety i pomieszczenia pomocnicze. Sercem całego ośrodka jest wewnętrzny hall – wspólna przestrzeń, która służy spotkaniom networkingowym i wymianie doświadczeń. Najbardziej wymagającym elementem pod względem technicznym była stacja uzdatniania wody, doprowadzająca wodę o właściwych parametrach do profesjonalnych urządzeń. Dzięki ścisłej współpracy klienta z architektem i wykonawcą, realizacja została wykonana zgodnie z pierwotnymi założeniami i oczekiwaniami inwestora.

beylikdüzü escort