_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Dostawa i montaż wykładzin

Firma Interbiuro zajmuje się remontami biur, w tym między innymi wykonuje montaż i wymianę wykładzin biurowych. Szybkie i sprawne przeprowadzenie naszych usług jest możliwe przy stałej współpracy zleceniodawcy. Wykorzystujemy system przesuwania oraz podnoszenia mebli opracowany przez Interface, dzięki temu możemy wymieniać wykładziny w płytkach w działającym biurze, minimalizując zakłócenia w pracy.

Ten innowacyjny system w pomysłowy sposób wykorzystuje lewarowanie. W czasie montażu wykładzin zainstalowane zostają specjalne podnośniki, które są w stanie unieść całe stanowiska pracy, szafy, szafki i inne meble, nie wywołując przy tym żadnych szkód ani uszczerbków. Dzięki temu pracownicy nie muszą usuwać rzeczy ze swoich biurek, a sprzęt komputerowy może pozostać włączony przez cały czas remontu biura.

Dbamy o zadowolenie klientów, dlatego jesteśmy w stanie wymieniać wykładziny także poza czasem pracy danego przedsiębiorstwa. Zespół serwisowy Renovisions jest w stanie pracować po godzinach. Dzięki naszemu nowoczesnemu sprzętowi oraz wypróbowanym metodom działania wymiana wykładziny w całym biurze odbywa się bardzo sprawnie. Zapewniamy wymianę zużytej wykładziny bez minuty przestoju firmy.

Oto przykłady wykładzin firmy Interface:

Transformation

Transformation jest wykładziną, która wprowadza naturalne piękno do wnętrz budynków. Jest to produkt pętelkowy w płytkach o bardzo wyrazistej teksturze, na podłożu Graphlex®. Wykładzina Transformation oferowana jest w gamie 24 kolorów. Produkt ten to najlepszy wybór dla wnętrza i dla środowiska naturalnego: zawiera włókno z odzysku, jest objęty programem Cool Carpet®, do jego produkcji używa się 100% energii odnawialnej, oraz jest przeznaczony do instalacji bezkierunkowej, która minimalizuje odpad montażowy i wymagania konserwacyjne.

Composure

Composure jest idealny do tworzenia spokojnej i wygodnej platformy we współczesnych wnętrzach. Naturalne odcienie kolorów i desenie przywracają nasze poczucie spokoju oraz pomagają nam zejść na ziemię. Zainspirowany naturalnymi skalnymi formacjami, Composure został stworzony z myślą o naturalnej i niekierunkowej elastyczności przepływającej z łatwością przez duże powierzchnie.

Dostępny w 18 neutralnych kolorach, które mogą być mieszane zarówno z ciemnymi, jak i jasnymi odcieniami. Naturalnie wzmacnia każdą przestrzeń dając łagodne naturalne wrażenie

beylikdüzü escort