Dostawa i montaż wykładzin

Dostawa i montaż wykładzin

Firma Interbiuro zajmuje się remontami biur, w tym między innymi wykonuje montaż i wymianę wykładzin biurowych. Szybkie i sprawne przeprowadzenie naszych usług jest możliwe przy stałej współpracy zleceniodawcy. Wykorzystujemy system przesuwania oraz podnoszenia mebli opracowany przez Interface, dzięki temu możemy wymieniać wykładziny w płytkach w działającym biurze, minimalizując zakłócenia w pracy.

Ten innowacyjny system w pomysłowy sposób wykorzystuje lewarowanie. W czasie montażu wykładzin zainstalowane zostają specjalne podnośniki, które są w stanie unieść całe stanowiska pracy, szafy, szafki i inne meble, nie wywołując przy tym żadnych szkód ani uszczerbków. Dzięki temu pracownicy nie muszą usuwać rzeczy ze swoich biurek, a sprzęt komputerowy może pozostać włączony przez cały czas remontu biura.

Dbamy o zadowolenie klientów, dlatego jesteśmy w stanie wymieniać wykładziny także poza czasem pracy danego przedsiębiorstwa. Zespół serwisowy Renovisions jest w stanie pracować po godzinach. Dzięki naszemu nowoczesnemu sprzętowi oraz wypróbowanym metodom działania wymiana wykładziny w całym biurze odbywa się bardzo sprawnie. Zapewniamy wymianę zużytej wykładziny bez minuty przestoju firmy.