_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Współpraca z Grupą BPS S.A.

Początek współpracy miał miejsce w połowie 2008 roku przy tworzeniu nowej księgi standardów dla Banków zrzeszonych w grupie BPS S.A. Prace nad księga zajęły dużo czasu naszej pracowni architektonicznej oraz osobą odpowiadającym za marketing i inwestycje ze strony Grupy.

Po wielomiesięcznej pracy otrzymaliśmy twór całkowicie spełniający wymagania estetyczne i funkcjonalne zarówno przedstawicieli Grupy BPS i spełniający wymagania finansowo – realizacyjne.

Obecnie bazując na zaufaniu jakie zyskaliśmy jesteśmy generalnym wykonawcą  dla Grupy BPS oddziałów Bankowych zarówno nowych jak i modernizowanych. Przez kolejne trzy lata tworzyć będziemy projekty budowlano – architektoniczne nowych i istniejących oddziałów a także biur regionalnych pomieszczeń administracyjnych rozsianych po całej Polsce.

Z uwagi na doświadczenie jakie posiadamy średni czas pracy nad oddziałem – od projektu do końca realizacji to 7 tygodni – co w branży finansowej ma kluczowe znaczenie.

Obecnie czekają na nas oddziały w Warszawie, Opolu, Strzelcach Opolskich, oraz perła w  koronie Grupy BPS oddział w centrum pięknej wrocławskiej Starówki. Więcej zdjęć w zakładce – Realizacje

beylikdüzü escort