_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Projekt architektoniczny w Central Tower

CPI 72dpi 2 250x167 - Projekt architektoniczny w Central TowerInterbiuro zaprojektowało siedzibę CPI Property Group w budynku Central Tower. Pierwszy etap prac polegał na stworzeniu space planu, który zaspokajałby potrzeby Inwestora  na chwilę obecną, ale  także uwzględnił możliwość dalszego rozwoju wraz ze wzrostem zatrudnienia i nowymi wyzwaniami czekającymi firmę w przyszłości.
Najważniejszym elementem było zachowanie spójności kolorystycznej, bazowanie na kolorze  granatowym  wraz z różnymi odcieniami,  jako kolorze firmowym oraz kilku stopniach szarości, bieli i czerni. Widoczne było to np. w zastosowanej  wykładzinie, meblach, ślusarce i innych elementach wystroju wnętrz tj. panelach akustycznych. To zestawienie dominowało w pomieszczeniach biurowych typu open space, gabinety.

Z kolei  pomieszczenia typu budki telefoniczne, salka konferencyjna, która docelowo może pełnić rolę pomieszczenia chilli -out, zaplanowano od początku kolorystycznie odróżnić, wprowadzając barwy takie jaj czerwień, zieleń, żółty, na zasadzie akcentów pojawiających się w wybranych miejscach biura. Poprzez ten zabieg, przełamano dominantę kolorystyczną granatu i szarości, ale dzięki zachowaniu odpowiednich proporcji, nie wprowadzono jednocześnie czynnika chaosu do przestrzeni jako całości tylko ją wzbogacono.

Interbiuro przygotowało także ofertę  wyposażenia meblowego.  Ostateczny, spójny wizerunek pomieszczeń jeżeli chodzi o design, jest efektem ścisłej współpracy obu stron procesu projektowego.

beylikdüzü escort