_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Płytki dywanowe

Podczas urządzania biura należy zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół – wszystko po to, by stworzyć dla swoich pracowników przestrzeń, w której będą czuli się komfortowo. Jednym z pozornie mało ważnych zadań na drodze do pełnej aranżacji powierzchni biurowej jest dobór właściwej wykładziny.

Wykładzina podłogowa jest dobrą alternatywą dla paneli, parkietu, dywanu czy desek. Jej wybór powinno się uzależniać nie tylko od koloru i wzoru, ale także od charakteru pomieszczenia, w którym ma się ona znaleźć. W końcu inaczej wykładzinę użytkuje się w domu, a inaczej na większej przestrzeni, jaką jest biuro.

Istnieją dwa rodzaje wykładzin podłogowych, wśród których można znaleźć:

  • Wykładziny dywanowe – produkowane z włókien naturalnych lub sztucznych. Z racji tego, że wykładziny z tworzyw sztucznych są odporne na mole, grzyby i bakterie, mogą spokojnie stanowić element wystroju powierzchni biurowej. Wykładziny z włókien naturalnych lepiej sprawdzą się w mieszkaniach i domach.
  • Wykładziny elastyczne – świetnie sprawdzą się w miejscach, w których (z różnych powodów) nie można pokryć podłogi wykładziną dywanową. Idealnie nadają się do kuchni, pomieszczeń przemysłowych, szpitali, warsztatów, fabryk i innych tego typu placówek. Co więcej, mają właściwości tłumiące, antypoślizgowe i antybakteryjne. Dostępne są w wielu wzorach i kolorach. Na rynku dostępne są również wykładziny elastyczne imitujące drewno lub kamień.

Montaż wykładziny nie należy do najtrudniejszych, jednak urządzając biuro, warto zlecić to zadanie wykwalifikowanej i doświadczonej firmie.

beylikdüzü escort