Kompleksowa realizacja biur – o firmie

Projektujemy, aranżujemy i realizujemy powierzchnie biurowe


1Firma inżynieryjna Interbiuro działa w swojej branży od 1999 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Zajmujemy się projektowaniem przestrzeni biurowych i komercyjnych, a także ich aranżacją i kompleksową realizacją. Dostarczamy rozwiązania „pod klucz”.

W ostatnich latach nastąpił intensywny rozwój rynku usług związanych z adaptacją powierzchni biurowych. Zrodziło to duży popyt na całościową obsługę i zarządzanie projektem inwestycyjnym, a dodatkowo na remonty biur i ich wyposażenie.

W realizacji projektów pełnimy rolę Generalnego Wykonawcy, posiadającego niezbędne know how do nadzoru i koordynacji prac.

Wieloletnie doświadczenie naszych architektów, projektantów, menedżerów firmy – specjalistów z zakresu zarządzania projektami, logistyki, oraz ekip montażowo-budowlanych pozwala na realizację inwestycji zgodnie z mottem „Od projektu do realizacji”.

Projektowanie i aranżacja powierzchni biurowych – usługi:

  • Wykonujemy całościowy fit out oraz zajmujemy się aranżacjami powierzchni biurowych (space plan), projektami architektonicznymi i wielobranżowymi.
  • Realizujemy oraz nadzorujemy prace ogólnobudowlane i modernizacyjne (remonty biur, montaż wykładzin i wyposażenia).
  • Oferujemy usługi z zakresu zarządzania projektem inwestycyjnym.
  • Koordynujemy dostawy materiałów i produktów m.in. wykładziny biurowe, ścianki działowe, meble do biura. Zamawiając u nas montaż wykładzin, mają Państwo do wyboru wykładziny w płytkach dostosowane do potrzeb klientów instytucjonalnych.

Zapraszamy do zapoznania się ze zrealizowanymi przez nas projektami powierzchni biurowych. Mamy nadzieję, że pozwoli to na lepsze wyobrażenie sobie polityki naszego działania. Mogą Państwo również zaczerpnąć z tych projektów pomysły do własnej aranżacji i wyposażenia biura.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszych usług i produktów lub umówienia się z naszymi specjalistami na spotkanie w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.