_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Nowoczesny fit-out powierzchni biurowej

Nowoczesne biura nie przypominają już pięter wypełnionych narożnymi gabinetami i równo ułożonymi rzędami biurek. Nowe trendy w organizowaniu przestrzeni biurowej są zupełnie inne, niż te sprzed 5 czy 10 lat. Obecnie stawia się na funkcjonalność i maksymalne dostosowanie wnętrza biura do potrzeb firmy. Odchodzi się od sztywnych, standardowych rozwiązań na rzecz otwartych, elastycznych przestrzeni, które sprzyjają kreatywność i dają pracownikom możliwość odpoczynku w trakcie pracy.

Nowoczesny fit-out powierzchni biurowej polega na indywidualnej aranżacji przestrzeni. Przed jej przeprowadzeniem, architekt analizuje strukturę firmy i identyfikuje indywidualne potrzeby przedsiębiorstwa. Szczególnie zwraca się uwagę na specyfikę pracy w firmie, poziom wykorzystania nowych technologii, proporcje czasu przeznaczonego na wypełnianie zadań i odpoczynek oraz na filozofie firmy.

W Polsce funkcjonuje obecnie generalny trend, że biuro powinno być przyjemne wizualnie. Dlatego  odchodzi się od tradycyjnej kolorystyki ścian, sufitów i podłóg, poszukując rozwiązań które będą ciekawsze i bardziej przyjazne dla oka. Architekci szukają rozwiązań, które pozwalają zaspokoić potrzeby różnych pracowników. Jednym z największych wyzwań jest takie zaplanowanie przestrzeni, żeby równocześnie umożliwić pracę w ciszy i swobodną interakcję pomiędzy pracownikami, która przyczynia się do poprawy przepływu informacji w firmie i pozytywnie wpływa na zwiększenie wydajności pracowników.

Przeprowadzeniem fit-out powierzchni biurowych zajmują się obecnie wyspecjalizowane firmy. Warto korzystać z ich doświadczeń, ponieważ zatrudniają one specjalistów, którzy mają interdyscyplinarną wiedzę. Łączącą aspekty praktyczne, techniczne i doświadczenie w zakresie tworzenia przestrzeni przyjaznej dla pracowników i klientów.

W zakres usługi fit-out wchodzą między innymi:

  • projekt architektoniczny,
  • montaż ścianek przesuwnych i mebli biurowych,
  • montaż niezbędnych instalacji (elektryczna, IT, wentylacyjno-klimatyzacyjna),
  • dostawa wyposażenia meblowego,
  • spełnienie wszystkich specyficznych wymagań klienta.
Wykorzystaj AI do maksymalizacji zysków z Neoprofit AI – przyszłość handlu.