_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Aranżacja holi głównych w WBP

WIsniowy Business Park realizacja INTERBIURO fot Szymon Polanski fot. Szymon Polanski 8 250x167 - Aranżacja holi głównych w WBPNa przełomie maja  i czerwca zakończyliśmy prace związane z modernizacją holi głównych w budynkach D,E i F w kompleksie Wiśniowy Business Park.

Powierzchnia całkowita przekroczyła 1000 m2. Głównym założeniem projektowym było stworzenie warunków do  nieformalnych spotkań w częściach wspólnych. Cele te zrealizowane zostały poprzez zmianę układu funkcjonalnego oraz dostawą mebli i coffee pointów.

Z prac budowlanych największym wyzwaniem była wymiana istniejącej posadzki kamiennej, drewnianej i wykładzinowej na płytki gresowe w rozmiarze 120 x 60 jak i malowanie ścian atrium na wysokościach sięgających 27 metrów. Całości dopełniają duże donice z Corianu z panelami fornirowanymi jak i oświetlenie w kształcie okręgów o średnicach 310 i 150 cm. Do każdego z budynków dostarczyliśmy i zamontowaliśmy lady recepcyjne wykonane z malowanej na czarno stali, z kamiennymi blatami i podświetlonym szkłem.

Cały zakres prac wykonywany był na wszystkich holach w jednym czasie przy normalnej pracy biur co wymagało od nas wzmożonej atencji na zachowanie porządku tak, by najemcy odczuwali modernizację w jak najmniejszym stopniu.

 

Wykorzystaj AI do maksymalizacji zysków z Neoprofit AI – przyszłość handlu.