_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Loftowe biuro w Dzielna 60

mgl51673 250x166 - Loftowe biuro w Dzielna 60
Zrealizowaliśmy biuro w klimacie loftowym w kompleksie Dzielna 60. 120m2 na parterze w powierzchni stworzonej po istniejącej stacji TRAFO- rozdzielni elektrycznej Lokal wysoki prawie na 5 metrów był ostatnim na rewitalizowanej od kilku lat inwestycji Dzielna60. Najemca postanowił „wpisać się” w styl budynku, jego historię i maksymalnie utrzymać jego loftowy i oryginalny charakter.
Inspiracją były nowoczesne powierzchnie w Londynie czy Nowym Jorku, loftowe, ale łączące historię i stare elementy z bardzo nowoczesnymi akcentami.
Dla INTERBIURO była to dość nietypowa powierzchnia, bo odbiegająca od innych standardowych projektów „fit-out” w biurowcach. Realizacja wymagała wielu dodatkowych ustaleń, zmian w trakcie prac i ciągłego kontaktu stron, uczestniczących celem podejmowania decyzji „w trakcie”. Dopełnieniem było iście artystyczne ułożenie natynkowych przewodów elektrycznych, które ekipa montowała projektując najpierw laserowym rzutnikiem ułożenie, a później mozolnie budując sieć kabli na ścianach i suficie utrzymując kąty proste i całą logikę okablowania.

beylikdüzü escort