_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Lifting powierzchni biurowej

W każdym biurze powinna znajdować się komfortowo urządzona sala konferencyjna. To w niej przeprowadza się zebrania, prowadzi szkolenia oraz spotyka z klientami i partnerami biznesowymi. Aby pomieszczenie to w pełni spełniało swoje funkcje, powinno zostać zaaranżowane w odpowiedni sposób.

Pokój

Urządzanie sali konferencyjnej powinno się przemyśleć już podczas wykonywania space planu całej powierzchni biurowej. Szczególną uwagę należy zwrócić na wybór pomieszczenia, które idealnie sprawdzi się właśnie w tym charakterze. Pokój konferencyjny powinien być jasny i przestronny, aby wszyscy przebywający w nim uczestnicy spotkania mogli czuć się swobodnie. Kolorystyka ma sprzyjać negocjacjom i dyskusjom, dlatego warto postawić na stonowane kolory, takie jak pastele, jasne odcienie żółtego czy klasyczną biel.

Meble

W przypadku aranżowania sali konferencyjnej istotną rolę grają meble, które powinny być przede wszystkim funkcjonalne. W pomieszczeniu przydadzą się wygodne krzesła i duży stół, przy którym spokojnie może usiąść większa grupa osób. Dobrym pomysłem jest również postawienie jednej lub dwóch szafek, które służyć będą przechowywaniu akcesoriów biurowych. Pamiętajmy jednak, że funkcjonalność nie wyklucza estetyki, o którą warto zadbać również podczas urządzania tego, bądź co bądź, reprezentacyjnego pokoju.

Sprzęt

Sala konferencyjna wymaga również odpowiednich technologii, które ułatwią prowadzenie szkoleń, prezentacji czy innego rodzaju spotkań. W podstawowym wyposażeniu każdego pokoju konferencyjnego powinny znaleźć się takie sprzęty, jak projektor, system nagłaśniający, tablica i ekran projekcyjny. Można także zainwestować w tablicę interaktywną – gadżet, który świetnie sprawdzi się np. podczas przedstawiania nowych projektów.

Oświetlenie

Odpowiednie światło to rzecz kluczowa w każdym pomieszczeniu, dlatego w sali konferencyjnej warto o nie zadbać w sposób szczególny – światło powinno płynąć z kilku źródeł, a w oknach konieczne jest zamontowanie rolet zaciemniających (dzięki nim nawet ostre słońce nie będzie przeszkadzało w przedstawianiu multimedialnych prezentacji).

Wykorzystaj AI do maksymalizacji zysków z Neoprofit AI – przyszłość handlu.