_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Kompleksowo przy Cybernetyki

Initiative uliczka 203x250 - Kompleksowo przy CybernetykiW połowie listopada 2016r. rozpoczęliśmy kolejną kompleksową realizację w Warszawie. Na zlecenie firmy INITIATIVE MEDIA WARSZAWA Sp. z o.o. realizujemy projekt wnętrz biurowych na powierzchni ok. 1500 m2 w budynku przy ul.Cybernetyki 19.

Realizację wykonujemy na podstawie projektu wnętrz przygotowanego w naszym Dziale Architektury. Opracowaliśmy indywidualny design pomieszczeń biurowych, recepcji, toalet, kuchni. Szczególnie ciekawie zapowiada się strefa komunikacyjna – korytarz, który zaprojektowaliśmy w formie uliczki miejskiej. Spośród kilku koncepcji klient wybrał uliczkę w stylu Art-deco (na części korytarza) a na pozostałym odcinku korytarza – nowoczesny pasaż handlowy.

INTERBIURO odpowiada za pełen zakres prac ogólnobudowlanych prowadzonych w oparciu o dokumentację wykonawczą przygotowaną przez naszą firmę.

Prace prowadzone są etapowo, w znacznej części powierzchnie przygotowywane są w trybie robót nocnych na funkcjonującym biurze bez zakłócania jego pracy.

Planowane zakończenie prac to koniec maja tego roku.

Wykorzystaj AI do maksymalizacji zysków z Neoprofit AI – przyszłość handlu.