_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Jak zaprojektować przestrzeń typu open space?

Wnętrze biura powinno być zaprojektowane w taki sposób, by pracownicy dobrze się tam czuli i mieli zapewnione wszelkie wygody, które ułatwią im pracę. Jednak obecnie coraz popularniejszy staje się trend urządzania biura w sposób nieformalny.

W związku z tym, że branża mebli biurowych wciąż poszerza swoją ofertę, na rynku pojawia się coraz więcej produktów oryginalnych, które łączą nowoczesny design z komfortem i dużymi możliwościami użytkowania. W wielu biurach pracownicy dostają do dyspozycji pomieszczenia do kreatywnych spotkań, wyznaczane są strefy wypoczynku, a stanowiska pracy są wyraźnie od siebie oddzielone. Wszystko to sprawia, że nowoczesne biura stają się znacznie mniej formalne – przypominają bardziej miejsca przyjacielskich spotkań, niż sztywnych rozmów biznesowych.

Mimo wszystko, przy projektowaniu nieformalnego biura trzeba pamiętać o jego przeznaczeniu – w końcu to miejsce, w którym pracownicy muszą przede wszystkim wykonywać swoją pracę. I choć warto zadbać także o ich wypoczynek, dużą wagę należy przyłożyć do doboru odpowiednich mebli, takich jak nietapirowane siedziska czy krzesła i stoliki, przy których można wypić kawę czy zjeść lunch. W sali konferencyjnej można natomiast postawić wygodną kanapę, która zmniejszy dystans między rozmówcami.

Jak widać, czasy sztywno zaprojektowanych biur dawno minęły. Jeśli chcecie urządzić biuro w sposób oryginalny, warto zgłosić się po pomoc w zaprojektowaniu wnętrza biurowego do doświadczonej w tej dziedzinie firmy.

Wykorzystaj AI do maksymalizacji zysków z Neoprofit AI – przyszłość handlu. beylikdüzü escort