_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Interbiuro wykonało i skoordynowało prace fit-outowe dla Mediacore – firmy działającej w dziedzinie marketingu i mediów.

Stosując nietuzinkowe, szyte na miarę rozwiązania udało się uzyskać efekt nowoczesnej przestrzeni daleko odbiegający od stereotypowego wyobrażenia o biurze.

Strefy pracy przenikają się z miejscami odpoczynku wyposażonymi w wygodne kanapy, fotele i stylowe oświetlenie.

Stół bilardowy i tarcza do rzutek zachęcają do aktywności i pobudzają do kreatywnego myślenia,  co doskonale oddaje jedną z myśli przewodnich firmy:

Cała nasza Agencja nastawiona jest na działanie i pro aktywność.”

 Dzięki ścisłej współpracy z architektką oraz  zaangażowaniu uzyskano oczekiwany efekt stref socjalnych – zaprojektowanych i wykończonych materiałami w stylu włoskich  kafejek. Tym co wyróżnia biuro to antresola tworząca otwartą przestrzeń zaaranżowaną pomiędzy dwoma piętrami biura, z wyeksponowaną żywą zielenią oraz imitacjami naturalnych okładzin – cegły, kamienia i drewna. 

Takie rozwiązanie sprzyja codziennej komunikacji pracowników i zapewnia poczucie realnej przestrzeni bez opuszczania miejsca pracy.

Wyjątkowość tej realizacji to także niemal 360 stopniowa panorama Warszawy dostępna z okien. Kształt rotundy budynku Alpha w kompleksie Eurocentrum,  należącym do CPI Property   Group – właściciela największego portfela biurowców w Warszawie oraz zlokalizowanie biura na dwóch najwyższych piętrach umożliwia  obserwację z  każdego miejsca w biurze innej części miasta. Zdecydowanie robi wrażenie.

Wykorzystaj AI do maksymalizacji zysków z Neoprofit AI – przyszłość handlu.