_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Interbiuro stworzyło biuro przyjazne hybrydzie

Gdańsk to doskonałe miejscem do pracy, na co wskazuje ilość nowych projektów na rynku biurowym realizowanych obecnie w tym mieście.

Jednym z nich była  rearanżacja 3200m2 w kompleksie biurowym Alchemia zrealizowana przez Interbiuro w  formule design & build dla fińskiej firmy z branży  chemicznej Kemira .

Ostatnie 2 lata zmieniły podejście do organizacji środowiska pracy w większości firm.

Kemira wykorzystała  ten nowy trend do zmian w  swoim  biurze.

Do zadań architektów i projektantów Interbiuro należało stworzenie wnętrza sprzyjającego pracy hybrydowej (praca w biurze na zmianę z pracą zdalną).

Modernizacja biura miała zachęcić pracowników do częstszego przychodzenia do biura. W projekcie Interbiuro pokazało Trójmiasto,  stąd pojawiły się elementy nawiązujące do trójmiejskich symboli – Stoczni, Parku Reagana czy Molo w Sopocie.  Przy projektowaniu wnętrza wykorzystano istniejące już wyposażenie należące do Kemiry – wybrane meble oraz część oświetlenia. Zaproszono również do współpracy lokalnych twórców – Aleksa Skrok oraz Wakeputime (murale na ścianach). Całość powstała zgodnie ze zgłoszonym przez Inwestora budżetem. Projekt i realizację wykonało Interbiuro w systemie design&build.

beylikdüzü escort