_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Interbiuro dla Bauer Media

sdf 250x167 - Interbiuro dla Bauer MediaInterbiuro design& fit-out  zaprojektowało  i zrealizowało  sale konferencyjne  dla Wydawnictwa Bauer Media.

Celem było odświeżenie  tych sal i  nadaniu im wspólnego charakteru spójnego z filozofią firmy i jej wizerunkiem także  w innych placówkach w Europie.  Spośród przedstawionych różnych koncepcji  i  tych bardziej „szalonych” i tych stonowanych,  została wybrana ta bardziej surowa w swojej formie.   Królują w niej  tony szarości, przełamanej bieli  z akcentami  w kolorze czerni i czy antracytu pojawiającymi się  na meblach i lampach. Całość została ocieplona wstawkami  z laminatu drewnopodobnego w jasnym, ciepłym odcieniu, co miało przełamać „surowość” tych wnętrz.

Podobny zabieg, przy zastosowaniu podobnych materiałów,  został zastosowany przy poprzednim zleceniu dotyczącym holu wejściowego, który sprawdził się  w praktyce i wpisał się w ogólną wizję Inwestora.

Jednym z wytycznych otrzymanych od Klienta było dążenie do zachowania, jak największej ilości elementów już istniejących, charakterystycznych dla całej przestrzeni biurowej typu:  widoczne instalacje, specjalne oświetlenie  główne oświetlające także sufit, wykładzina i  nadanie uniwersalnego tonu  tym wszystkim pomieszczeniom  poprzez podobne w swym wyrazie i kształcie  zabudowy meblowe i meble ruchome oraz kolory na ścianach.

FOTO:  Szymon Polański