_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Fit out przy rondzie De Goulle’a

 

f4f7347f9444062a 250x117 - Fit out przy rondzie De Goulle’aW ostatnim tygodniu stycznia rozpoczęliśmy prace remontowe w budynku Centrum Bankowo-Finansowe ‘Nowy Świat’.

Prace zakładały odświeżenie powierzchni 3 piętra w jednym z czterech skrzydeł budynku dawnego „Domu Partii” o łącznej powierzchni użytkowej 1000m2 w typowym układzie gabinetowym.

Budynek jest wpisany na listę zabytków i wymaga utrzymania lub odtworzenia elementów oryginalnych budynku takich jak sztukaterii ściennych i sufitowych oraz stolarki drzwiowej.

W zakres prac instalacyjnych weszły : wymiana większości elementów instalacji wentylacji na piętrze i przystosowanie jej do wyższych standardów użytkowych ,wymiana instalacji elektrycznej i rozbudowa istniejących rozdzielni elektrycznych, montaż nowych opraw oświetleniowych, poprowadzenie sieci teletechnicznej, a także stworzenie całkiem nowej instalacji SSP.

W zakresie prac budowlanych i wykończeniowych przebudowaliśmy układ pomieszczeń z malowaniem wszystkich ścian i sufitów, wymieniony został cały biały montaż w łazienkach, stworzone zostały 2 pomieszczenia socjalne z zabudowami kuchennymi, zamontowaliśmy nowe wykładziny dywanowe i PCV a także nowy sufit mineralny w korytarzu.

Stolarka drzwiowa w całości została wymieniona na nową imitującą oryginalne, zabytkowe drzwi na budynku a w dwóch pokojach konferencyjnych zostały wstawione ściany szklane, którymi architekt umiejętnie otworzył powierzchnię w strefach wejściowych i przełamał ten nietypowy jak na dzisiejsze czasy zamknięty układ gabinetowy biura.

Prace zakończą  się do końca marca.

Wykorzystaj AI do maksymalizacji zysków z Neoprofit AI – przyszłość handlu. beylikdüzü escort