_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Jak dobrze zaadaptować przestrzeń biurową?

Wynajęcie powierzchni biurowej z reguły wiąże się z jego adaptacją do naszych potrzeb, dotychczas wszak służyło innemu najemcy, pełniąc odmienne funkcje i zaspokajając inne potrzeby. Albo w ogóle dane pomieszczenie nie było przeznaczone do pełnienia takowej roli i musimy je do niej zaadaptować. Jak zrobić to dobrze? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie!

Najpierw – należy się zastanowić nad zadaniami, które będzie nasze pomieszczenie pełnić w przyszłości. Może być tylko przestrzenią do pracy, może zawierać przestrzeń wypoczynkową, reprezentacyjną, wreszcie może mieć też wydzieloną strefę kuchenną. Zastanówmy się również, czy będziemy tylko rewitalizować dane pomieszczenie (lifting powierzchni), czy też zafundujemy mu zupełnie nowy kształt i funkcjonalność, bo od tego zależy zakres prac. Wszystko to trzeba wiedzieć przed rozpoczęciem adaptacji. W reszcie może pomóc nam doświadczone biuro projektowe. Jego pracownicy nie tylko wysłuchają naszych uwag, ale i podpowiedzą to i owo, aby przyszłe biuro służyło nam jak najlepiej.

Biuro projektowe – jak może pomóc?

Po zgromadzeniu wszystkich potrzebnych informacji biuro projektowe przystępuje do pracy. Jeśli potrzeba, projektanci podzielą pomieszczenie na strefy i przypiszą im nowe role. Mogą zaprojektować całość od podstaw, łącznie z położeniem na nowo sieci wszystkich mediów. Dobiorą właściwe kolory, by osiągnąć oczekiwany przez klienta efekt. Trzeba pamiętać, że biura są dziś nie tylko miejscem pracy, ale także wizytówką firmy, reprezentując jej podejście do pracowników i będąc odzwierciedleniem strategii reklamowej i filozofii danego pracodawcy. Kolor przecież ma ogromne znaczenie w postrzeganiu wizerunku, wpływa więc na decyzję potencjalnego klienta czy kontrahenta. Dlatego w pomieszczeniach, gdzie będziemy przyjmować biznespartnerów użyjmy na przykład
w niewielkiej ilości czerwonego (wzbudza ekscytację, kojarzy się z energią, ale także ze świętami, miłością i dzieleniem się), może brązowego (symbolizuje naturę, ziemię, stabilność i niezawodność), które w kontraście z zimnymi barwami bieli (pożądane są różne jej odcienie, co uporządkuje otoczenie) dadzą obraz stabilnego, lecz dynamicznego partnera. Dorzućmy jeszcze czarne elementy, będą uosabiać elegancję, ale i władzę, moc i inteligencję. W takich warunkach podpisanie korzystnego kontraktu z kontrahentem może nagle okazać się o wiele łatwiejsze!

Biuro projektowe pomoże zadbać również o dobranie odpowiednich materiałów wykończeniowych, stosując tu i ówdzie naturalne i sztuczne materiały, jak drewno, kamień, ale i beton oraz szkło. Nada to miejscu odpowiedni charakter, wprowadzając gdzie trzeba lekkość lub powagę. Architekci nie omieszkają dobrać kształtów i kolorów mebli, zapewnią stosowne oświetlenie, wykładziny, a nawet mogą wybrać dodatki i rośliny, jeśli o to poprosimy. Wszystko to na koniec mogą doprowadzić do stanu „pod klucz”, jeśli zdecydujemy się na usługę kompleksowej realizacji biura. Oznacza ona tyle, że po zakończeniu etapu rozmów na temat planowanego zakresu zmian i zaakceptowaniu przez klienta gotowego projektu biuro urzeczywistni projekt, doprowadzając do powstania pomieszczenia przez zapewnienie materiałów i ekip budowlanych. Rozwiązanie nie do przecenienia dla zabieganych biznesmenów
i wszystkich lubiących holistyczne wyjścia!

Wykorzystaj AI do maksymalizacji zysków z Neoprofit AI – przyszłość handlu. beylikdüzü escort