_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Czym są realizacje typu fit-out?

Właściciele firm, którzy planują remont lub aranżację biura, często spotykają się z określeniem fit-out. Czym one są i dlaczego zyskują tak wielką popularność? Przekonajmy się!

Fit-out czyli szyte na miarę

Realizacje fit-out to najprościej mówiąc kompleksowe przygotowanie powierzchni biurowej zgodnie z indywidualnymi potrzebami danego klienta. Fit-out opiera się na ścisłej współpracy klienta i firmy realizującej projekt. Dzięki niej specjaliści mogą przygotować wstępną koncepcję aranżacji, zaproponować innowacyjne rozwiązania, opracować szczegółowy projekt biura, a następnie przeprowadzić wszelkie prace budowlane i logistyczne wraz z nadzorem autorskim. Aby realizację fit-out można było uznać za udaną, projektanci muszą wziąć pod uwagę nie tylko możliwości samego budynku przestrzeni aranżacyjnej, ale także charakter firmy, jej strukturę, potrzeby, kanały komunikacji w firmie, a także stosowane przez nią specyficzne technologie. Dla przedsiębiorców równie ważne jest to, jak ich biura są widziane przez ich klientów. Realizacje fit-out uwzględniają więc także to, jak firma chce być postrzegana na rynku.

W rękach specjalistów

Realizację fit-out najlepiej jest zlecić doświadczonej w tym zakresie firmie. Specjaliści zajmą się nią od A do Z. Współpraca z jednym partnerem „od projektu do realizacji” uniemożliwia zrzucanie odpowiedzialności za poszczególne aspekty prac na innego podwykonawcę, po remoncie biura przedsiębiorcy nie zaskoczą też niemiłe niespodzianki. Projektanci, po ustaleniu zakresu usługi, przygotują harmonogram prac. Zazwyczaj realizacja fit-out obejmuje opracowanie space planu i dokumentacji projektowej, przebudowy biura, wykonanie instalacji, montaż stolarki, sufitów wykładzin, oświetlenia i mebli, oraz końcowe prace dekoracyjne. Zlecenie tych wszystkich zadań fachowcom jednej firmy, staje się coraz bardziej popularne. Przedsiębiorcy ograniczają czas remontu do niezbędnego minimum, nie muszą martwić się również o nieplanowane wydatki podczas wykonywania prac. Z realizacji fit-out korzystają nie tylko właściciele biur, ale również przedsiębiorcy, którzy wynajmują nieruchomości. Nowoczesne projekty stawiają na funkcjonalność i maksymalne dopasowanie do potrzeb klienta. Popularne są otwarte przestrzenie i pomieszczenia ,które inspirują, wzmacniają  kreatywność pracowników i sprzyjają relaksowi. Biura mają wpływać pozytywnie na wydajność pracowników, a do tego być miłe dla oka.

beylikdüzü escort