_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Czym jest space plan?

Zanim w danym biurze rozpocznie się remont, niezbędne jest opracowanie space planu. Czym on jest? To usługa oferowana przez biura projektowe, która ma na celu rozsądną aranżację powierzchni. Przygotowanie space planu to etap, w którym maksymalnie wykorzystuje się dostępne miejsce, a także  maksymalnie czerpie korzyści z jego największych atutów.

Przygotowanie space planu

Za przygotowanie space planu odpowiedzialni są doświadczeni architekci, którzy proponują aranżację biura, biorąc pod uwagę ilość osób w nim pracujących, ich potrzeby, wymagania oraz specyfikę ich pracy. Współczesne biuro powinno wspierać ich efektywność, a jednocześnie wglądać pięknie i mieć charakter adekwatny do danej branży. W space planie dla danego biura trzeba wydzielić miejsca pracy dla każdego członka personelu, gabinety dla kierowników i zarządu, oraz miejsce dla maszyn i urządzeń biurowych. Miejsce pracy każdej osoby musi być nie tylko komfortowe, ale też spełniać wymagania przepisów pracy: być odpowiednio oświetlone, czy umożliwiać szybką ewakuację. Przygotowanie przemyślanego space planu można śmiało nazwać kwintesencją każdego remontu biura.

W każdej branży

Space plan przygotowuje się zarówno dla prestiżowych biur w biurowcach, jak i małych salonów kosmetycznych. Każda branża ma swoje wymagania i swoją specyfikę. Profesjonalne firmy projektowe często oferują więcej niż tylko szkic nowej aranżacji. Są one też w stanie dostarczyć swoim klientom aranżacje meblowe dostosowane do specyficznych potrzeb danej firmy. Specjaliści są w stanie wykonać projekt od A do Z,  włączając w to wykładziny biurowe czy specjalistyczne ścianki działowe. Klient korzystający z takiej usługi nie musi martwić się szukaniem odpowiednich mebli na własną rękę. Przygotowanie dobrego space planu przez doświadczonych architektów gwarantuje ergonomiczne wykorzystanie powierzchni biurowej tak, że będzie ona dopasowana do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Biuro będzie spełniało wszystkie wymagania prawne, a do tego wyglądało estetycznie i modnie.

Wykorzystaj AI do maksymalizacji zysków z Neoprofit AI – przyszłość handlu.