Biuro skrojone na miarę

EQUATEX realizacja INTERBIURO fot Szymon Polanski 100 1050x200 - Biuro skrojone na miarę

Współczesne biura zaskakują nie tylko designem, ale zapewniają  najwyższy możliwy komfort pracownikom, bo coraz częściej pracodawcy zanim przystąpią  do budowy nowego biura  biorą pod uwagę  i swoje potrzeby  i oczekiwania pracowników.

Czym jest space plan?

Space plan

Zanim w danym biurze rozpocznie się remont, niezbędne jest opracowanie space planu. Czym on jest? To usługa oferowana przez biura projektowe, która ma na celu rozsądną aranżację powierzchni. Przygotowanie space planu to etap, w którym maksymalnie wykorzystuje się dostępne miejsce, a także  maksymalnie czerpie korzyści z jego największych atutów.

Czy można zaoszczędzić na aranżacji biura?

CPI 72dpi 4 800x200 - Czy można zaoszczędzić na aranżacji biura?

Każdy szef chce, aby jego biuro było ergonomiczne, przyjazne dla pracowników, a do tego robiło wrażenie na klientach. Aby stworzyć biuro marzeń, wystarczy zatrudnić specjalistów, którzy dopasują projekt do potrzeb firmy i zrealizują go z należytą starannością. Dzięki temu wynajmowana powierzchnia stanie się idealnym miejscem do rozwoju firmy, a budżet zbytnio nie ucierpi. Gdzie jeszcze…

Fit out na „żywym organizmie”. Jak zorganizować ten proces?

Fit out

Wielu osobom fit-out kojarzy się z aranżacją nowej powierzchni biurowej, do której firma Najemca przeprowadzi się, gdy wszystkie pomieszczenia będą gotowe. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy firma chce odświeżyć lub przearanżować dotychczasowe biuro, nie przerywając  jego funkcjonowania, a jednocześnie zapewnić komfort pracownikom. Czy da się to zrobić? Oczywiście!