_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Aranżacje w Alto Wilanów

alto 250x188 - Aranżacje  w  Alto  WilanówPod koniec sierpnia zakończyliśmy prace aranżacyjne na dwóch powierzchniach w budynku Alto na Wilanowie. Obie realizacje powstały na jednej  z ostatnich surowych jeszcze powierzchni w budynku, który został w całości wynajęty . Centrum Kultury o łącznej powierzchni użytkowej 520m2 oraz Biblioteka zaaranżowana na 430m2 zlokalizowane są na 1 piętrze budynku w którym na parterze znajduje się strefa usługowo-handlowa.

Za prace projektowe odpowiedzialny był dział architektury Interbiuro. Prace aranżacyjne obejmowały wykonanie podłogi podniesionej, ścian GK o podwyższonych parametrach akustycznych z racji charakterystyki użytkowania pomieszczeń w których na Centrum Kultury będą organizowane różnego rodzaju zajęcia taneczne, muzyczne a nawet przedstawienia i projekcje filmów. Sufity w powyższych pomieszczeniach zostały wykonane z płyt absorbujących dźwięki, natomiast w zakresie stolarki użyto drzwi o wysokich parametrach akustycznych tj. 37dB. Posadzki wykończono wykładziną PCV a w dużej Sali tanecznej parkietem. Oba lokale wyposażono w lady recepcyjne i zabudowy meblowe oraz zainstalowano sterowane elektrycznie kotary z Centrum Kultury. Zakres instalacyjny obejmował wykonanie klimatyzacji i wentylacji oraz wod-kan, rozprowadzenie instalacji elektrycznej i teletechnicznej a także  zmiany w układzie instalacji tryskaczowej. Całość prac zamknięto w czasie 10 tygodni.

Interbiuro  zaprojektowało i zrealizowało całą powierzchnie o przeznaczeniu biurowym tj.ponad 3 tyś.m2,  w tym recepcję główną budynku dla strefy biurowej

Wykorzystaj AI do maksymalizacji zysków z Neoprofit AI – przyszłość handlu.