_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Aranżacja biura – jaką wybrać wykładzinę

Obecnie pomieszczenia biurowe projektuje się w ten sposób, aby z łatwością mogły dostosowywać się do wszelkich zmian w układzie biura. Taką mobilność zapewnić mogą płytki dywanowe, których zastosowanie znacznie redukuje koszty reorganizacji biurowych pomieszczeń. Poza tym, oferują więcej możliwości dekoracyjnych, niż tradycyjne wykładziny dywanowe.

Jedną z głównych zalet płytek dywanowych jest opcja łączenia płytek o różnej wielkości oraz tych różniących się teksturami. Dzięki tego typu płytkom można szybko wyznaczyć konkretne strefy w biurze, takie jak np. strefa jadalna i strefa wypoczynkowa. Warto również wspomnieć o prostej i szybkiej instalacji, po której zostaje znacznie mniej poinstalacyjnych odpadów.

Płytki dywanowe, w przypadku uszkodzenia lub zabrudzenia, można z łatwością wymienić, toteż zniszczony fragment podłogi nie będzie generował aż tak dużych kosztów, jak np. przypalona lub nieodwracalnie poplamiona wykładzina dywanowa. Co więcej, czas renowacji w przypadku tego typu wykładziny ograniczony jest do minimum, a to w przypadku wszelkich remontów w biurach jest cenną zaletą.

Płytki dywanowe to bardzo wygodne rozwiązanie, dlatego warto rozważyć ich wybór podczas projektowania przestrzeni biurowej.

beylikdüzü escort