_DSC0836-HDR
_MGL1490
_MGL1516
_MGL9393
KRAFT HEINZ realizacja Interbiuro fot Szymon Polanski-0206
R25A9015_large
VW Warszawa realizacja INTER BIURO fot Szymon Polanski-6259
previous arrow
next arrow

Akustyka w biurze – jak walczyć z hałasem w biurze

Projektując powierzchnię biurową należy przede wszystkim kierować się wygodą pracowników i funkcjonalnością wnętrz, w których przyjdzie im spędzać kilka godzin dziennie. Nie znaczy to jednak, że zupełnie należy pominąć kwestie estetyczne. Wręcz przeciwnie – nie jest żadną tajemnicą, że człowiek przebywający w otoczeniu ładnych przedmiotów czuje się o wiele lepiej. Co zatem zrobić, by nasze biuro spełniało wszystkie cechy idealnego miejsca pracy?

Aranżacja biura zależy głównie od jego wielkości – inaczej projektuje się duży open space, a inaczej niewielkie biuro będące miejscem pracy dla kilkuosobowej firmy. W pierwszej kolejności warto podjąć decyzję o tym jaki styl uważamy za najbardziej odpowiadający naszym oczekiwaniom. Nowoczesny i surowy? A może raczej klasyczny? Możliwości jest wiele, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Oczywiście poza ustalonym budżetem.

Małe biuro

Jeśli waszym zadaniem jest aranżacja wnętrz niewielkiego biura, należy pamiętać przede wszystkim o jego ergonomiczności. Warto zastanowić się nad usunięciem zbędnych ścian i stworzeniem biura w systemie open space. To rozwiązanie zapewni maksymalne wykorzystanie każdego wolnego miejsca, a przy tym sprawi, że biuro stanie się o wiele bardziej przestronne.

Duże biuro

Większa przestrzeń paradoksalnie oznacza mniej problemów z urządzeniem biura – nie ma obaw, że nie pomieszczą się wszystkie niezbędne meble, które też o wiele łatwiej jest ustawić. Jeśli chcemy podkreślić wielkość pomieszczenia warto postawić na ciężkie, masywne meble. W tej opcji można również zaszaleć z dekoracjami, na które z pewnością bez problemu znajdzie się miejsce.

Projekt aranżacji wnętrza można wykonać samemu, jednak najlepiej zlecić to zadanie wyspecjalizowanej w tej dziedzinie firmie.

beylikdüzü escort