Key Account Manager / Handlowiec

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i obsługa  Klientów  z sektora B2B
  • Aktywne utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami zwłaszcza zarządcami nieruchomości, developerami, agentami nieruchomości, najemcami architektami
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Rozpoznawanie potrzeb Klienta i doradztwo w zakresie rozwiązań kompleksowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Negocjowanie i finalizowanie umów  z Klientami
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej

 Od kandydata oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia kierunkowego lub biznesowego
  • Minimum kilkuletniego doświadczenia w branży  popartego sukcesami
  • Dobrej znajomość branży, inwestycji biurowych, a także umiejętności poruszania się w  środowisku deweloperów, agentów oraz zarządców nieruchomościami
  • Umiejętności budowania długofalowej współpracy i obsługi właścicieli biurowców i   najemców Klientami
  • Determinacji i orientacji na wynik oraz realizację ambitnych celów sprzedażowych
  • Dobrej organizacji pracy, konsekwencji skuteczności w działaniu
  • Łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu dobrych relacji z ludźmi
  • Mobilności i dyspozycyjności
  • Znajomości języka angielskiego
  • Biegłej obsługi komputera
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość współtworzenia polityki sprzedażowej firmy
  • atrakcyjne i adekwatne do  umiejętności i wyników wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizowania zawodowych ambicji

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@interbiuro.pl