Fit out w budynku Villa Metro

Z grudniem 2017 roku firma Interbiuro Design & Fit out przystąpiła we współpracy z firmą Caverion do wykonania aranżacji w budynku Villa Metro. Fit out, nad którym wspólnie pracujemy jest przygotowywany dla najemcy REGUS.

Nasz partner, firma Caverion Polska należy do międzynarodowej grupy Caverion działającej w Europie Północnej, Środkowej oraz Wschodniej, w szerokim obszarze elektrotechniki i nie tylko. Firma Caverion będąca generalnym wykonawcą aranżacji powierzyła firmie Interbiuro  Design & Fit out prace w zakresie architektury, instalacji sanitarnych oraz wykończenia aranżacji.

Aranżacja dla najemcy REGUS, firmy posiadającej liczne biura w wielu prestiżowych lokalizacjach w wielu miastach w Polsce, obejmuje powierzchnię ok 820 m2, zajmującą drugie piętro w budynku Villa Metro, nowo wzniesionym budynku.

Powierzchnia została przekazana  w standardzie shell and core, co jest dużym ułatwieniem, wynikającym  z wykonywania aranżacji od podstaw  budynku. Prace nad aranżacją odbywają się w budynku, w którym są jeszcze prowadzone prace przez generalnego wykonawcę obiektu, związane z zagospodarowaniem terenu jak i samym budynkiem.

Aranżacja dla Najemcy Regus, charakteryzuje się dużą ilością pomieszczeń biurowych oraz zastosowaniem najnowocześniejszego systemu kontroli dostępu wymagających odpowiedniego dostosowanie stolarki. Na powierzchni jest przewiedziana opaska sufitowa w połączeniu z profilem ozdobnym oraz zmianą wysokości, jak również połączenie wykładziny dywanowej z wykładziną pcv oraz deską podłogową. Zakończenie prac przewidziane do końca lutego.

interbiuro has written 136 articles